دسته سنگ های مرمریت

سنگ مرمریت دهبید عسلی

استحصال سنگ مرمریت دهبید عسلی از معادن دهبید واقع در شمال استان فارس در رنگ های کرم روشن، کرم تیره، عسلی و قهوه ای که هر کدام دارای طرح های متفاوتی اند صورت می پذیرد.

سنگ دهبید عسلی نوعی سنگ مرمریت می باشد که بدلیل رنگ های خاص و خیره کننده خود بعنوان زییباترین سنگ مرمریت شناخته شده است. خریداران و طرفداران قابل توجه این سنگ موجب شده است بازار فروش خوبی را در کشور به خود اختصاص دهد. کاربرد سنگ دهبید عسلی بعنوان سنگ نمای داخلی بیشتر به چشم می خورد و مورد توجه معماران و دکوراتیوها می باشد ولی به طور کلی سنگ دهبید با توجه به رنگ سورتهای مختلف خود جهت استفاده در ساختمان ها، هتلها، دیوار لابی ها و مراکز تجاری بعنوان سنگ نمای داخلی، سنگ پله، سنگ کابینت، سنگ سرویس های بهداشتی و سنگ کف مورد استفاده قرار می گیرند.

زیبایی سنگ دهبید عسلی، استحکام بالای آن، قابلیت برش به صورت اسلب و تایل، تراکم زیاد و ساب پذیری بالای آن از ویژگی های منحصر بفرد سنگ دهبید می باشد. فراوری این سنگ در کارخانه به همراه پرکن خلل موجود در سنگ موجب عایق رطوبتی شدن این سنگ را به همراه دارد. زیبایی خاص و جلوه چشم انداز کار شده سنگ دهبید در ساختمان ها و بناهای ایرانی باعث شده سفارش صادرات بسیار زیادی را به کشورهای خارجی داشته باشد. 

صنایع سنگ چلیپا از تولید کنندگان به نام سنگ دهبید عسلی، مرغوبترین سنگ های دهبید عسلی را بالاترین کیفیت استخراج، تولید و تامین در متراژ بالا با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های فراوری سنگ در ابعاد 120*120،1*1، 80*80، 60*60 و 40*40 به صورت اسلب و تایل مطابق سفارش مشتریان عرضه می دارد. این مجموعه آماده همکاری با پروژه های داخلی و همچنین صادرات به تمام نقاط دنیا می باشد.

دسته سنگ های مرمر

سنگ مرمر سوپر

سنگ مرمر سوپچر از تولیدات داخلی و از خانواده سنگ های مرمر با طیف رنگی روشن و سبز می باشد. این سنگ دارای سطحی یک دست بوده و در بین سنگ های مرمر بالاترین درجه خلوص، یکنواختی و درخشندگی را دارا می باشد و به همین لحاظ ارزشمندترین سنگ مرمر به شمار می آید. ویژگی منحصر بفرد انعکاس نور از سطح سنگ مرمر موجب شده معماران و دکوراتیوها در پروژه های لوکس و لاک چری استفاده بسیاری از این سنگ داشته باشند. سنگ مرمر سوپر در صنایع سنگ چلیپا با تامین در متراژ بالا و همچنین به صورت پالت بندی بنابر سفارش مشتری قابل عرضه می باشد.

 

سنگ مرمر درجه یک

سنگ مرمر درجه یک از لحاظ استحکام در رتبه دوم از دسته سنگ های مرمر و بعد از سنگ مرمر ممتاز قرار می گیرد. سنگ مرمر درجه دو با  طیف رنگ های روشن و سبز دارای استحکام، سختی، درخشندگی و انعکاس نور خوبی می باشد و در فضای داخلی و خاجی محیط به عنوان سنگ دیوار، راه پله، پله، کف سالن و لابی های لوکس و سنگفرش به کار می رود.

دسته سنگ های چینی

سنگ چینی ازنا

سنگ چینی ازنا از ارزشمندرین سنگ های ساختمانی می باشد. این سنگ به دلیل، ویژگی های بارز خود اعم از استحکام و مقاومت بالا در برابر فشار و ضربات مکانیکی، مقاومت در برابر سرما، گرما و مواد شوینده، ساب پذیری عالی و رنگ سفید و هاله های کم و بیش زرد و کرم بسیار زیبا و یکدست خود امکان استفاده در تمامی نقاط پروژه های ساختمانی و تجاری و اماکن لوکس و لاک چری را فراهم آورده است. صنایع سنگ چلیپا توانایی تامین متراژ بالای سنگ چینی ازنا را برای انبوه سازان، سازندگان، معماران و تمامی مشتریان گرامی دارا می باشد.

 

سنگ چینی الیگودرز

سنگ چینی الیگودرز با رنگ روشن و سفید خود به همراه خطوط نامنظم طوسی نقش بسیار زیبایی را در محیط های به کار رفته ایجاد می کند. سنگ چینی الیگودرز از سطح یکنواخت و صیقلی برخوردار است و همچون آینه انعکاس نور زیبایی را به محیط می بخشد. بواسطه این ویژگی سنگ چینی الیگودرز، طراحان و دکوراتیوها از این سنگ برای ایجاد محیطی دلباز و روشن استفاده بسیاری می کنند.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…