سنگ مرمریت دهبید عسلی

استحصال سنگ مرمریت دهبید عسلی از معادن دهبید واقع در شمال استان فارس در رنگ های کرم روشن، کرم تیره، عسلی و قهوه ای که هر کدام دارای طرح های متفاوتی اند صورت می پذیرد.

سنگ دهبید عسلی نوعی سنگ مرمریت می باشد که بدلیل رنگ های خاص و خیره کننده خود بعنوان زییباترین سنگ مرمریت شناخته شده است. خریداران و طرفداران قابل توجه این سنگ موجب شده است بازار فروش خوبی را در کشور به خود اختصاص دهد. کاربرد سنگ دهبید عسلی بعنوان سنگ نمای داخلی بیشتر به چشم می خورد و مورد توجه معماران و دکوراتیوها می باشد ولی به طور کلی سنگ دهبید با توجه به رنگ سورتهای مختلف خود جهت استفاده در ساختمان ها، هتلها، دیوار لابی ها و مراکز تجاری بعنوان سنگ نمای داخلی، سنگ پله، سنگ کابینت، سنگ سرویس های بهداشتی و سنگ کف مورد استفاده قرار می گیرند.

زیبایی سنگ دهبید عسلی، استحکام بالای آن، قابلیت برش به صورت اسلب و تایل، تراکم زیاد و ساب پذیری بالای آن از ویژگی های منحصر بفرد سنگ دهبید می باشد. فراوری این سنگ در کارخانه به همراه پرکن خلل موجود در سنگ موجب عایق رطوبتی شدن این سنگ را به همراه دارد. زیبایی خاص و جلوه چشم انداز کار شده سنگ دهبید در ساختمان ها و بناهای ایرانی باعث شده سفارش صادرات بسیار زیادی را به کشورهای خارجی داشته باشد. 

صنایع سنگ چلیپا از تولید کنندگان به نام سنگ دهبید عسلی، مرغوبترین سنگ های دهبید عسلی را بالاترین کیفیت استخراج، تولید و تامین در متراژ بالا با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های فراوری سنگ در ابعاد 120*120،1*1، 80*80، 60*60 و 40*40 به صورت اسلب و تایل مطابق سفارش مشتریان عرضه می دارد. این مجموعه آماده همکاری با پروژه های داخلی و همچنین صادرات به تمام نقاط دنیا می باشد.

 

سنگ مرمریت دهبید شایان

سنگ مرمریت دهبید شایان از انواع سنگ های مرمریت دهبید موجود در کشور می باشد که دارای رنگ کرم روشن می باشد. در مجموعه سنگ چلیپا انواع سورت های سنگ دهبید شایان از جمله سورت های ممتاز و درجه یک قابل عرضه می باشد. برشهای سنگ دهرید شایان به صورت تسلب و تایل در تامین متراژ بالا تولید صورت می پذیرد.

 

سنگ مرمریت دهبید زارع

سنگ مرمریت دهبید زارع نوعی دیگر از سنگ های مرمریت دهبید می باشد که با طرح های زیبای خاص خود با 4 سورت سوپر، ممتاز، درجه یک و درجه دو از زیباترین سنگ های دهبید به شمار می رود. فروش سنگ مرمریت دهبید زارع از بازار خوبی در داخل و خارج کشور برخوردار می باشد. سنگ مرمریت دهبید زارع دارای قدرت جذب آب کم و ساب پذیری بالایی است.

 

سنگ مرمریت دهبید دنا سفید

سنگ مرمریت دهبید دنا سفید با طیف رنگی بسیار روشن از سنگ های مرمریت پرکاربرد در پروژه های ساختمانی، هتل ها، لابی ها و مراکز لوکس و لاک چری می باشد. مجموعه سنگ چلیپا با توانائی تامین و تولید در متراژ بالای سنگ مرمریت دهبید دنا سفید آماده چلیپا آماده همکاری با پیمانکاران، انبوه سازان، سازه سازان، معماران، شرکتهای ساختمانی،مجتمع اداری، مجتمع های تفریحی، پاساژهای تجاری، ویلاسازان و شرکتهای ویلاسازی، کلیه ارگانهای دولتی و خصوصی و مشتریان عزیز می باشد.

 

سنگ مرمریت دیپلمات

سنگ مرمریت دیپلمات با رنگی متمایز نسبت به دیگر سنگ های دهبید دارای رنگ خاکستری و بژ یک دست با رگه های هماهنگ می باشد که در کنار هم نقش زیبایی را در محیط به وجود می آورند. فراوری این سنگ به صورت تایل بوده و بیشترین کاربرد آن بعنوان سنگفرش و کف واحدها ، دیوار پله و پارکینگ می باشد.

 

سنگ مرمریت چهرک

سنگ مرمریت چهرک از سنگ های مرمریت توصیه شده برای استفاده در داخل ساختمان می باشد بعنوان سنگ کف، دیوار و پله ها می باشد. تولید تخصصی سنگ مرمریت چهرک در صنایع سنگ چلیپا مطابق سفارش شما به صورت ابعاد و سایز درخواستی با بالاترین کیفیت در سورت های سوپر، ممتاز، درجه یک و درجه دو انجام می گیرد.

 

سنگ مرمریت آباده

سنگ مرمریت آباده حاصل استحصال معادن مرمریت آباده استان شیراز می باشد. رنگ اصلی این سنگ کرم می باشد و با وجود هاله های موج شکل قهوه ای و خاکستری در سطح خود موجب ایجاد تنوع رنگی بسیاری می شود. فراوری رگه های آهکی این سنگ با مواد پرکننده جهت استحکام و کیفیت مطلوب بسیار ضروری است.

 

سنگ مرمریت هرسین

سنگ مرمریت هرسین با ساختار کلسیتی از خانواده سنگ های مرمریت می باشد.این سنگ دارای سطحی یکدست و از مرغوبیت بالایی برخوردار است ودر بسیاری از موارد نیاز به فراوری ندارد. سنگ مرمریت هرسین در کنار زیبایی خود، با استحام و مقاومت بالای خود در برابر آتش، فرسایش و ضربه از سنگ های مرمریت ارزشمند به شمار می رود.

 

سنگ مرمریت صلصالی

سنگ مرمریت صلصالی در گروه رنگی سنگهای مرمریت کرم روشن  با خطوط نامنظم قرمز قرار دارد. ساختار سنگ مرمریت آهکی می باشد و در برایر ضربات و فشارات وارده مقاوم است و پس از فراوری سطحی صیقلی . این سنگ در کف ساختمان و دیواره های داخلی به کار برده می شود. چنانچه از سنگ مرمریت صلصالی بعنوان سنگ پله استفاده شود بهتر است در پله های داخلی به کار برده شوند چون در برابر سرما و تغییرات آب و هوایی دچار شکستگی خواهد شد.

 

سنگ مرمریت فراز

سنگ مرمریت فراز تولیدی دیگر از مجموعمه صنایع سنگ چلیپا می باشد و دارای ساختملن تشکیل شده مشابه به سنگ صلصال را دارد با تفاوت اینکه مقداری رنگ زمینه این سنگ تیره تر می باشد. سطح سنگ مرمریت فراز به صورت موج دار می باشد و در محیط های داخلی ساختمان کاربرد دارد.

 

سنگ مرمریت خوی

سنگ مرمریت خور از تولیدات سنگ های داخلی دارای تراکم بافت منسجم و با کیفیت بالا مناسب صادرات می باشد. سورت ممتاز سنگ مرمر خوی دارای رنگ سبز روشن بوده و با ویژگی مقاومت بالا، سطحی یکدست و یکنواخت با وجود قیمت بالای خود سلایق طرفداران سازه های اوکس و مدرن را برآورده می نماید. سنگ مرمریت خوی در صنایع سنگ چلیپا در ابعاد مختلف طبق سفارش مشتریان تولید و عرضه می گردد.

 

سنگ مرمریت مهکام

سنگ مرمریت مهکام دارای رنگ زمینه اصلی قهوه ای می باشد که با توجه به فرآیند تولید در رنگ های قهوه ای پر رنگ، قهوه ای کم رنگ، قهوه ای کرم و مسی با رگه های کم و زیاد به وجود می آیند. ابعاد و برش سنگ مرمریت مهکام با تامین در متراژ بالا توسط صنایع سنگ چلیپا به صورت اسلب و تایل موجو می باشد. با توجه به رنگ تیره این سنگ کاربرد آن به عنوان سنگ حاشیه، سنگ آسانسور و پارکینگ مورد توجه می باشد.

 

سنگ مرمریت دهبید مشکی

سنگ مرمریت دهبید مشکی، از خاص ترین سنگ های موجود در طبیعت به رنگ مشکی و قهوه ای سوخته با شفافیت شگفت انگیز می باشد. فراوری سنگ دهبید مشکی نیاز به پیشرفته ترین و مجهزترین دستگاه های برش و ساب دارد. مجموعه صنایع سنگ چلیپا با برخورداری از این دستگاه ها انواع سنگ دهبید مشکی را با بالاترین کیفیت موجود به بازار کشور و همچنین صادرات به

بازار کشورها خارجی عرضه می دارد.

 

سنگ مرمریت کاپوچینو

سنگ مرمریت کاپوچینو از خانواده سنگ های مرمریت وارداتی با زیبایی بی نظیر و چشگیر خود در دو رنگ خاص تیره و روشن عرضه می گردد. خاستگاه اصلی این سنگ کشور ترکیه می باشد. از مزیت انتخاب این سنگ مقاومت فشاری و سایشی بالا و درصد مناسب تخلل و جذب آب آن می باشد. سنگ کاپوچینو به لحاظ جلوه خاص خود مورد توجه معماران و دکوراتیو ها جهت استفاده در مراکز تجاری پیشرفته و اداری، هتل های لوکس و ساختمان های خاص، ستون ها، لابی، سرویس های بهداشتی مدرن، سنگ کابینت و کانتر است.

سنگ کاپوچینو بنا به درخواست مشتریان گرامی در صنایع سنگ چلیپا مطابق سایزهای درخواستی  با توانائب تامین در متراژ بالا، فراوری، برش و تحویل می گردد.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…