سنگ چینی ازنا

سنگ چینی ازنا از ارزشمندرین سنگ های ساختمانی می باشد. این سنگ به دلیل، ویژگی های بارز خود اعم از استحکام و مقاومت بالا در برابر فشار و ضربات مکانیکی، مقاومت در برابر سرما، گرما و مواد شوینده، ساب پذیری عالی و رنگ سفید و هاله های کم و بیش زرد و کرم بسیار زیبا و یکدست خود امکان استفاده در تمامی نقاط پروژه های ساختمانی و تجاری و اماکن لوکس و لاک چری را فراهم آورده است. صنایع سنگ چلیپا توانایی تامین متراژ بالای سنگ چینی ازنا را برای انبوه سازان، سازندگان، معماران و تمامی مشتریان گرامی دارا می باشد.

 

سنگ چینی الیگودرز

سنگ چینی الیگودرز با رنگ روشن و سفید خود به همراه خطوط نامنظم طوسی نقش بسیار زیبایی را در محیط های به کار رفته ایجاد می کند. سنگ چینی الیگودرز از سطح یکنواخت و صیقلی برخوردار است و همچون آینه انعکاس نور زیبایی را به محیط می بخشد. بواسطه این ویژگی سنگ چینی الیگودرز، طراحان و دکوراتیوها از این سنگ برای ایجاد محیطی دلباز و روشن استفاده بسیاری می کنند.

 

سنگ چینی فارس

سنگ چینی فارس از تولیدات مجموعه سنگ چلیپا با توانایی تامین در متراژ بالا می باشد. این سنگ از سنگ های چینی موجود در کشور با رنگ سفید و حاصل استحصال معادن نی ریز فارس می باشد. سنگ چینی فارس دارای تراکم بالا، تخلخل کم بوده و در سورت های درجه یک و درجه دو فراوری و عرضه می شود.

 

سنگ چینی لایبید

 سنگ چینی لایبید، سنگی زیبا با زمینه آبی و رگه های آبی و هاله های سفید و مشکی می باشد. هارمونی ابری این سنگ طرفداران بسیاری دارد. سنگ چینی لایبید پس از فراوری کاملا خالص و یکدست می باشد و از لحاظ استحکام از مقاوم ترین سنگ ها ی چینی به شمار می آید. سنگ چینی لایبید دارای سطحی صاف، درخشنده و شفاف با سختی بسیار بالایی می باشد.

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…