سنگ مرمر سوپر

سنگ مرمر سوپچر از تولیدات داخلی و از خانواده سنگ های مرمر با طیف رنگی روشن و سبز می باشد. این سنگ دارای سطحی یک دست بوده و در بین سنگ های مرمر بالاترین درجه خلوص، یکنواختی و درخشندگی را دارا می باشد و به همین لحاظ ارزشمندترین سنگ مرمر به شمار می آید. ویژگی منحصر بفرد انعکاس نور از سطح سنگ مرمر موجب شده معماران و دکوراتیوها در پروژه های لوکس و لاک چری استفاده بسیاری از این سنگ داشته باشند. سنگ مرمر سوپر در صنایع سنگ چلیپا با تامین در متراژ بالا و همچنین به صورت پالت بندی بنابر سفارش مشتری قابل عرضه می باشد.

 

سنگ مرمر درجه یک

سنگ مرمر درجه یک از لحاظ استحکام در رتبه دوم از دسته سنگ های مرمر و بعد از سنگ مرمر ممتاز قرار می گیرد. سنگ مرمر درجه دو با  طیف رنگ های روشن و سبز دارای استحکام، سختی، درخشندگی و انعکاس نور خوبی می باشد و در فضای داخلی و خاجی محیط به عنوان سنگ دیوار، راه پله، پله، کف سالن و لابی های لوکس و سنگفرش به کار می رود.

 

سنگ مرمر درجه دو

سنگ مرمر درجه دو از دسته سنگ های دگرگونی با زمینه رنگ روشن و سبز می باشد. سنگ مرمر درجه دو دارای مقداری هاله های رنگی به جهت وجود ناخالصی های املاح تشکیل دهنده آن می باشد.  کاربرد سنگ مرمر درجه دو با توجه به خاصیت رد شدن نور از آن در پروژه های ساختمانی مسکونی و تجاری برای لابی ها و سالن های لوکس و لاک چری بسیار مورد توجه سازندگان می باشد.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…