سنگ گرانیت نهبندان

سنگ گرانیت نهبندان، از جمله سنگ های طبیعی می باشد که هیچگونه فراوری روی آن صورت نمی پذیرد و ساختار اصلی خود را داراست. فروش سنگ مرمریت نهبندان به دلیل مقاومت و کیفیت بالا و کاربرد زیاد در کف، دیوارها، پله و کابینت بسیار بالا است. انواع سنگ نهبندان شامل سنگ نهبندان کرم، نهبندان طوسی و نهبندان پرتقالی می باشد. برش سنگ نهبندان عموما، به صورت تایل و طولی صورت می گیرد.

 سنگ گرانیت نطنز

سنگ گرانیت نطنز از متداولترین سنگ های گرانیتی کاربردی در محیط های مختلف می باشد. سنگ گرانیت نطنز دارای زمینه سفید رنگ و با خال های مشکی و طوسی موجود می باشد که سنگ نطنز مشکی دارای قیمت بالاتری است. ضربه پذیری و استحکام بالای این سنگ امکان استفاده آن بعنوان سنگفرش، سنگ کف و راه پله ها را حتی در مراکز عمومی پرتردد فراهم آورده است.

 

سنگ گرانیت بروجرد

سنگ گرانیت بروجرد محصول معادن گرانیت استان لرستان می باشد. زمینه رنگ های سنگ گرانیت بروجرد دارای طیف رنگی خاکستری، سفید و مشکی است. برش سنگ گرانیت بروجرد به صورت بی موج صورت می گیرد. این سنگ در آشپزخانه، دکوراسیون های داخلی و خارجی و محوطه سازی کاربرد بسیاری دارد.

 

سنگ گرانیت زاهدان

سنگ گرانیت زاهدان با تخللخل بسیار پایین از گرانیت های مقاوم به شمار می رود. رنگ این سنگ بسیار روشن می باشد و دارای سطحی با دانه بندی یکنواخت می باشد که با دانه های مشکی و طوسی پوشیده می شود، این هارمونی رنگ در طراحی و زیبایی محیط بسیار چشم نواز می باشد. سنگ گرانیت زاهدان در برابر تغییرات هوایی مقاوم هستند و می توان در فضای داخلی و خارجی ساختمان ها به عنوان  سنگ نما، سنگ کف ساختمان ها، سنگ کابینت، سنگ دیوارها، سنگ پله و راه پله استفاده نمود.

 

سنگ گرانیت مروارید

سنگ گرانیت مروارید دارای رنگ شفاف با زمینه خاکستری و دانه بندی های ریز سفید و سیاه می باشد.  سنگ گرانیت مروارید دارای دو سورت درجه یک و درجه دو می باشد. این سنگ به عنوان سنگ تزیینی در نماهای مدرن و کلاسیک، کف پروژه های ساختمانی و تجاری و محوطه سازی کاربرد بسیار زیادی دارد. سنگ گرانیت مشهد در مجموعه سنگ چلیپا با توانایی تامین در متراژ بالا به مشتریان گرامی عرضه می گردد.

 

سنگ گرانیت مشکی طبس

سنگ گرانیت مشکی طبس با رنگ زمینه تیره در سورت های مختلف موجود می باشد این سنگ با طیف رنگی مشکی جلوه خاصی در محیط های به کار برده شده به وجود می آورد و صحنه متفاوت و چشمگیری را به ساختمان می بخشد. صنایع سنگ چایپا تولید و عرضه کننده سنگ گرانیت مشکی طبس، با توانائی تامین در متراز بالا آماده پذیرش سفارش مشتریان گرامی می باشد.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…